Nowy numer 21/2018 Archiwum

Inna wartość papieru

Po letniej przerwie rusza akcja "Makulatura to pomoc". Każde 30 kg to jeden obiad dla kogoś potrzebującego – informują organizatorzy.

Pieniądze pozyskane ze sprzedaży makulatury przeznaczone są na wsparcie dzieł charytatywnych. Najbliższa zbiórka odbędzie się w piątek i sobotę, 26 i 27 września od 10.00 do 18.00. Makulaturę można dostarczyć na parking przy siedzibie centrali Caritas (ul. Ziemowita 2).

Kolejne zbiórki w tym samym miejscu i w takich samych godzinach odbędą się: 24 i 25 października, 21 i 22 listopada. A w przyszłym roku 24 i 25 kwietnia, 22 i 23 maja oraz 19 i 20 czerwca.

Akcja organizowana jest wspólnie przez gliwicką Caritas, gliwickie koło Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta i Akcję Katolicką Diecezji Gliwickiej.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma