Nowy numer 29/2021 Archiwum

Przygotowania do wyścigów rowerowych

W ostatnią niedzielę września odbędzie się tegoroczna edycja rodzino-sportowej imprezy w Zabrzu.

- Są to zawody dla osób niezrzeszonych, polegające głównie na dobrej zabawie. Wystartować może każdy, w odpowiedniej, jednej z dwunastu kategorii wiekowych, od 2-latka do pradziadka. Wszyscy uczestnicy otrzymują dyplomy i drobne nagrody, a zwycięzcy dodatkowo medale i cenniejsze nagrody – informuje Katarzyna Kłysik, dyrektor zawodów.

XIV Zabrzańskie Szosowe Wyścigi Rowerowe Niezrzeszonych odbędą się 28 września od 13.00 do 16.30 (rejestracja uczestników od 12.00). Do dyspozycji zawodników będzie dwujezdniowy odcinek ul. Bytomskiej, łączącej centrum z Biskupicami. Miejsce startu wyznaczone jest od strony centrum (przy skrzyżowaniu z ul. Hagera). Przejazd odbędzie się na trasie okrężnej o długości 2700 m, przy zamkniętym ruchu ulicznym. Dla najmłodszych przewidziany jest 200-metrowy dystans specjalny. Regulamin zawodów dostępny jest na www.wyscigizabrze.pl

Głównym organizatorem zawodów jest Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Gliwickiej we współpracy z Urzędem Miasta oraz UKS QUO VADIS Makoszowy.


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama