Nowy numer 21/2018 Archiwum

Przygotowania do wyścigów rowerowych

W ostatnią niedzielę września odbędzie się tegoroczna edycja rodzino-sportowej imprezy w Zabrzu.

- Są to zawody dla osób niezrzeszonych, polegające głównie na dobrej zabawie. Wystartować może każdy, w odpowiedniej, jednej z dwunastu kategorii wiekowych, od 2-latka do pradziadka. Wszyscy uczestnicy otrzymują dyplomy i drobne nagrody, a zwycięzcy dodatkowo medale i cenniejsze nagrody – informuje Katarzyna Kłysik, dyrektor zawodów.

XIV Zabrzańskie Szosowe Wyścigi Rowerowe Niezrzeszonych odbędą się 28 września od 13.00 do 16.30 (rejestracja uczestników od 12.00). Do dyspozycji zawodników będzie dwujezdniowy odcinek ul. Bytomskiej, łączącej centrum z Biskupicami. Miejsce startu wyznaczone jest od strony centrum (przy skrzyżowaniu z ul. Hagera). Przejazd odbędzie się na trasie okrężnej o długości 2700 m, przy zamkniętym ruchu ulicznym. Dla najmłodszych przewidziany jest 200-metrowy dystans specjalny. Regulamin zawodów dostępny jest na www.wyscigizabrze.pl

Głównym organizatorem zawodów jest Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Gliwickiej we współpracy z Urzędem Miasta oraz UKS QUO VADIS Makoszowy.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma