Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Powrót NINIWA Team w niedzielę

Rowerzyści Wyprawy w Nieznane po raz pierwszy w historii wrócą do Kokotka na dwóch kółkach.

Od samego początku wyprawy internauci kierowali rowerzystów każdego dnia w nowe miejsce poprzez głosowanie w geoankiecie. Przedwczoraj organizatorzy postawili fanom i kibicom inne pytanie: "Czy chcesz, żeby NINIWA Team wróciła prosto do Kokotka na rowerach?". Odpowiedzi należało przesłać SMS-em na podany numer. W tym czasie rowerzyści odpoczywali w polskiej Misji Katolickiej w Hamburgu.

Wynik? 110 głosów na "tak" i tylko 23 na "nie". Tym samym już w najbliższą niedzielę 14 września "hardkołowcy" wjadą triumfalnie do Kokotka. Spotkanie rozpocznie się o 15.30 w Centrum Formacji "NINIWA".

Na początek zaplanowano muzyczną niespodziankę. Około 16.15 rowerzyści dotrą na miejsce. Po przywitaniu, opowieściach i anegdotach z 6-tygodniowego pedałowania oraz pytaniach gości o 18.00 na plenerowej scenie wystąpi Magda Anioł. Zakończenie ok. 19.30.

Więcej szczegółów i bieżące relacje w Wyprawy w Nieznane znajdziesz na stronie internetowej NINIWA Team.

Zobacz "Orędzie Pokoju" z 5. tygodnia wyprawy:

Tydzień 5 - ORĘDZIE POKOJU
NiniwaMedia

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma