Nowy numer 33/2018 Archiwum

O Tej, która ratuje świat

Dzisiaj wkracza do kin w Polsce film "Mary’s Land. Ziemia Maryi". Można go zobaczyć gliwickim Amoku.

Obraz w reżyserii Juana Manuela Cotelo, gatunkowo zakwalifikowany jako dramat i film religijny, jest swego rodzaju dokumentem. Jego twórcy spotkali się z ludźmi z różnych części świata, którzy „twierdzą, że doświadczyli bezpośredniego kontaktu z Maryją”. Film łączy elementy biblijne, fabularne i dokumentalne w postaci świadectw osób, do których dotarli autorzy.

„Mary’s Land to fabularna historia najskromniejszej z córek. Tej, która przewodzi w niewidzialnej wojnie toczącej się dzisiaj” – czytamy na stronie poświęconej tej produkcji.

Premiera filmu odbyła się 5 grudnia ub.r. w Hiszpanii. W ciągu trzech miesięcy obejrzało go 60 tys. widzów. Na życzenie publiczności trafił tam do 100 miast. U nas można go zobaczyć w kilkudziesięciu kinach w całym kraju, m.in. w gliwickim Amoku.

Od dzisiaj do 11 września seanse w Kinie Amok w Gliwicach o 16.15 i 20.15. Następne od 12 do 18 września o 18.15, od 19 do 25 września o 16.00, a od 26 września do 2 października o 20.00. Szczegóły na: www.amok.gliwice.pl i www.ne.gliwice.pl.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma