Nowy numer 21/2018 Archiwum

O rodzinie kompetentnie

Są jeszcze wolne miejsca w Diecezjalnym Studium Życia Rodzinnego. Rozpoczęcie zajęć odbędzie się 13 września.

Studium zaprasza narzeczonych, małżeństwa i inne osoby, które chcą pogłębić swoją wiedzę na temat małżeństwa i rodziny. Obecnie trwa nabór na lata 2014–2016. Rozpoczęcie kolejnego roku odbędzie się 13 września o 10.00 Mszą św. w katedrze gliwickiej.

Studium działa od 2005 roku i prowadzi je Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Gliwickiej.

Zajęcia obejmują między innymi takie zagadnienia: jak być prawdziwie kochających małżonkiem i odpowiedzialnym rodzicem, jak innym pomagać w trudnościach małżeńskich i rodzinnych, uprzedzanie konfliktów, umiejętne prowadzenie dialogu. Studium przygotowuje do posługi dla małżeństw i rodzin w parafii, ale można w nim uczestniczyć także dla własnych potrzeb.

Zajęcia odbywają się przez cztery semestry w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II w Gliwicach (obok katedry) w drugą sobotę miesiąca od września do czerwca (od 9.00 do 17.00) oraz w weekend wyjazdowy w listopadzie.

Więcej informacji i zgłoszenia na www.dorodzin.pl


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma