Nowy numer 33/2018 Archiwum

Letnie promocje pamięci

Instytut Pamięci Narodowej we współpracy z Muzeum w Gliwicach zaprasza na Wakacyjny Kiermasz Książki Historycznej. Publikacje obu jednostek będzie można nabyć w niższych cenach.

Po ogłoszeniu nowego cennika w samym środku wakacji, wybrane pozycje będzie można kupić taniej w centrali oraz w jedenastu oddziałowych punktach dystrybucji IPN. Promocja potrwa do końca sierpnia. Wcześniej organizatorzy zapraszają na kiermasz. W ofercie znajdą się albumy, monografie, opracowania zbiorowe i publicystyka historyczna oraz prace uznanych autorów poruszające tematykę nie tylko historyczną, ale także społeczną i kulturalną dotyczącą miasta i regionu.

Kiermasz odbywać się będzie od 23 do 25 lipca w Salonie ELVIS: Księgarnia – Antykwariat – Winiarnia przy ulicy Plebańskiej 10 w Gliwicach w godznach pracy księgarni, czyli od 9. do 19.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma