Nowy numer 33/2018 Archiwum

Zarządzanie hotelem na politechnice

Kształcenie na nowej specjalności - zarządzanie hotelem - odbywać się będzie w ramach 3-letnich studiów pierwszego stopnia w trybie stacjonarnym na kierunku zarządzanie.

Uczelnia oferuje także specjalność zarządzanie obiektem hotelarskim na studiach magisterskich. Jest to możliwe dzięki współpracy politechniki z siecią hoteli Diament S.A., która najlepszym absolwentom zaproponuje zatrudnienie. Wcześniej studenci będą mogli odbywać praktyki m.in. w hotelach w Gliwicach, Katowicach, Zabrzu, Wrocławiu, Ustroniu, a za niedługo także w Warszawie. Natomiast na salach wykładowych oprócz zajęć z zarządzania siecią hotelową czy finansami obiektu, kierowania zespołem oraz sprzedaży i marketingu usług hotelowych, studenci poznają zasady savoir-vivre’u oraz wezmą udział w spotkaniach typu know-how z profesjonalistami.

Organizatorzy nowych studiów zapewniają, że dynamiczny rozwój segmentu usług hotelarskich w Polsce znacząco zwiększył zapotrzebowanie na kadrę menadżerską, a mała ilość tego typu ofert edukacyjnych nie zapewnia odpowiedniej liczby specjalistów na rynku pracy. Zainteresowanych kandydatów uczelnia zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się 25 lipca na terenie Park Hotelu Diament w Zabrzu.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma