Nowy numer 33/2018 Archiwum

Wesele radości

To propozycja dla małżeństw, które miały wesela bezalkoholowe. Będzie odnowienie przyrzeczeń małżeńskich, a potem bal. Zapisywać można się do końca lipca.

„Wesele radości”, czyli diecezjalne spotkanie małżeństw, które na swoim weselu bawiły się bez alkoholu, odbędzie się 20 września. Spotkanie rozpocznie Eucharystia o 15.00 w kościele Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Tarnowskich Górach-Opatowicach, w czasie której pary odnowią swoje przyrzeczenia małżeńskie. Po niej o 16.30 rozpocznie się bal, który potrwa 1.00.

Zgłoszenia do udziału w spotkaniu do 31 lipca oraz szczegółowe informacje – Anna i Rafał Wierzchowscy – tel. 603 183 652, e-mail: diakonia.wych.tg@gmail.com. Koszt dla pary to 100 zł. Spotkanie organizuje ks. Tomasz Rak, diecezjalny referent do spraw duszpasterstwa trzeźwości. Więcej informacji o Duszpasterstwie Trzeźwości Diecezji Gliwickiej na: www.trzezwoscgliwice.pl.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma