Nowy numer 21/2018 Archiwum

Cantate Deo już w najbliższy weekend

Przed festiwalową publicznością wystąpi piątka solistów i pięć zespołów, które powalczą o grand prix. Festiwal będzie trwał przez trzy dni.

Od 4 do lipca w muszli koncertowej w Gliwicach Sośnicy (obok kościoła św. Jacka) zagości 27. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Religijnej Cantate Deo. W sobotę, 5 lipca, w części konkursowej festiwalu wystąpią wyłonieni przez jury soliści i zespoły.

Podczas wieczornych koncertów na scenie pojawią się Wanda&Banda (5 lipca) oraz Orkiestra Wojskowa w Bytomiu (6 lipca). Ks. Piotr Sikora, dyrektor Cantate Deo, podkreśla, że wśród zgłaszających się do udziału są wykonawcy, którzy od lat startują w eliminacjach i ich poziom artystyczny jest coraz wyższy. Dodaje też, że ze względu na wysoki poziom, jurorzy mieli w tym roku trudność w wyborze solistów i zespołów, którzy wystąpią przed festiwalową publicznością.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma