Nowy numer 33/2018 Archiwum

Koncert "W górę serca"

W uroczystość Bożego Ciała odbędzie się koncert połączony z adoracją Najświętszego Sakramentu. I profilaktyką dotyczącą współczesnego niewolnictwa, handlu ludźmi, prostytucji oraz przemocy.

Drugi Wieczór Uwielbienia „W górę serca” odbędzie się na lublinieckim rynku 19 czerwca. Organizowany jest przez Stowarzyszenie PoMOC dla Kobiet i Dzieci im. Marii Niepokalanej z Katowic, Stowarzyszenie Młodzieżowe NINIWA z Kokotka oraz Urząd Miasta Lublińca wraz z Miejskim Domem Kultury.

Koncert rozpoczną o 16.00 występy lokalnych grup muzycznych. Następnie zostanie przedstawiony spektakl profilaktyczny w wykonaniu osadzonych w Zakładzie Karnym w Lublińcu. Około 19.00 będzie część koncertowa połączona z muzyczną adoracją Najświętszego Sakramentu. Wystąpią Magda Anioł, s. Anna Bałchan oraz Natalia Niemen z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego Altra Volta, chóru Con Brio oraz swoich zespołów muzycznych. Kierownictwo muzyczne nad koncertem objął Adam Szewczyk.

Będzie to koncert muzyki chrześcijańskiej połączony z działaniami profilaktycznymi z zakresu współczesnego niewolnictwa, handlu ludźmi, prostytucji oraz przemocy, którymi to problemami na co dzień zajmuje się Stowarzyszenie PoMOC. Podczas koncertu będzie nawiązywane satelitarne połączenie z innymi miejscami w całej Polsce, gdzie tego dnia odbywają się podobne koncerty. Kulminacyjnym punktem Wieczoru Uwielbienia będzie krótka adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z modlitwą o uzdrowienie. Patronat honorowy nad koncertem objął biskup gliwicki Jan Kopiec i burmistrz Lublińca Edward Maniura.

Poniżej zaproszenie Wieczór Uwielbienia „W górę serca” w Lublińcu:

Zaproszenie na II Wieczór Uwielbienia W GÓRĘ SERCA - 19.06.2014. Lubliniec
w gore serca

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma