Nowy numer 38/2021 Archiwum

Rodzina Miłością Wielka

Pod hasłem trwającego Metropolitalnego Roku Rodziny odbędzie się pielgrzymka do sanktuarium Matki Bożej Pokornej.

Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę wszystkie rodziny naszej diecezji. Jest to szczególne spotkanie, jedyna taka inicjatywa, w którą włącza się aż tyle wspólnot, zajmujących się rodzinami i nie tylko. W ten sposób możemy się ubogacać wzajemnie swoimi charyzmatami i doświadczeniem – mówi Katarzyna Kamińska- Jurkiewicz, diecezjalny doradca życia rodzinnego.

Swój udział w organizację zgłosiło Duszpasterstwo Rodzin, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej, Ruch Szensztacki, Wspólnota Przymierza Rodzin Mamre, Domowy Kościół i Katolicka Wspólnota Emmanuel. Towarzyszy im motto z Jana Pawła II: „Rodzina musi być silna Bogiem, czyli miłością wzajemną wszystkich, którzy ją tworzą”.

Pielgrzymka odbędzie się 14 czerwca od 10.00 do 16.00. O 11.00 Eucharystii w bazylice przewodniczyć będzie bp Gerard Kusz. O 12.30 przewidziana jest przerwa na posiłek, a o 13.30 – wykład Franciszka Kucharczaka z „Gościa Niedzielnego” pt. „Miłość – coś więcej niż miło”. Pielgrzymkę zakończą nieszpory o 15.00.


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama