Nowy numer 21/2018 Archiwum

Dzień otwarty Hali Gliwice przejdź do galerii

Zwiedzanie znajdującej się w budowie hali połączone z festynem rodzinnym w parku Chrobrego odbyło się 7 czerwca w Gliwicach. Każdy mógł zobaczyć, jak postępuje budowa największej takiej inwestycji w regionie.

Hala to jeszcze plac budowy, jednak chętnych do zwiedzania nie brakowało.

Powstaje ona w miejscu dawnego Stadionu XX-lecia. Obiekt będzie składał się z hal głównej i treningowej, parkingu oraz centrum SPA. Projekt obejmuje również estakadę drogi pożarowej, obiekty małej architektury oraz zagospodarowanie terenu.

- Hala główna pomieści około 15 000 widzów, przez co będzie jedną z największych tego typu w Polsce - mówił Bolesław Heil, kierownik robót branży sanitarnej.

Budowę obiektu, która ma kosztować około 320 mln zł, Tak obecnie wygląda hala główna obiektu wartego około 320 mln zł   Tak obecnie wygląda hala główna obiektu wartego około 320 mln zł Jan Maniura /GN finansuje miasto. Ten nowoczesny ośrodek widowiskowo-sportowy będzie spełniał wymogi europejskie. A to oznacza prawo do organizowania imprez nawet o znaczeniu międzynarodowym.

Podczas dnia otwartego Hali Gliwice odbył się również piknik rodzinny. Na scenie odbywały się animacje, konkursy, gry i zabawy, a w Parku Chrobrego - Mistrzostwa Polski we Wspinaczce Drzewnej.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dnia otwartego Hali Gliwice, gdzie można zobaczyć, na jakim etapie jest budowa obiektu.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma