Nowy numer 33/2018 Archiwum

Koncert dla misji

Akademicki Chór Politechniki Śląskiej wspiera Wolontariat Misyjny Salvator. Zaprasza na koncert już w najbliższą sobotę.

Będzie można posłuchać utworów zasłyszanych przez muzyków w różnych stronach świata. Koncert charytatywny Akademickiego Chóru Politechniki Śląskiej pod dyrekcją Tomasza Giedwiłło na rzecz wyjazdów misyjnych osób związanych z Wolontariatem Misyjnym Salvator odbędzie się w sobotę, 7 czerwca o godzinie 18.00 w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II w Gliwicach (obok katedry). 

W przerwie koncertu będzie można zapoznać się z relacjami z wyjazdów misyjnych wolontariuszy, zobaczyć zdjęcia i filmy oraz posłuchać opowieści o miejscach misyjnych. Więcej informacji o wolontariacie misyjnym i koncercie w Gliwicach na: www.wms.sds.pl i https://www.facebook.com/events/1601198980105777/.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma