Nowy numer 3/2019 Archiwum

Biegają dla Jana Pawła II

To już ostatnie dni na zgłoszenie do Biegu Papieskiego z Kalet Jędryska do Dyrd. Uczestnicy staną na starcie z najbliższą sobotę, 31 maja.

Będzie to czwarty Bieg Papieski zorganizowany przez parafię św. Franciszka z Asyżu w Kaletach Miotku. Długość trasy wynosi około 3900 m. Start jest o godzinie 15.20 z parkingu przy kościele w Miotku, a meta przy należącym do tej parafii kościele w Dyrdach, jedynym w diecezji, którego patronem jest św. Jan Paweł II.
Bieg będzie rozegrany w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Wszyscy startujący muszą zgłosić się wcześniej w Biurze Zawodów, w kancelarii parafialnej w Miotku (ul. Tarnogórska 125), które będzie czynne: dzisiaj, w czwartek 29 maja w godz. 18.30-19.30 i w sobotę, 31 maja w godz. 13.30-14.55. W tych terminach można się również zgłaszać telefonicznie:  34/35 78 127, 0 537 607 999.

Zgłoszenia do biegu poprzez formularz dostępny w biurze zawodów lub na stronie internetowej www.parafiamiotek.com oraz www.kalety.pl. 


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy