Nowy numer 50/2018 Archiwum

Randka małżeńska

W ramach Metropolitalnego Święta Rodziny Sekcja ds. Nowej Ewangelizacji diecezji gliwickiej proponuje parom "Randkę małżeńską".

Organizatorzy chcą zabieganym na co dzień małżonkom dać okazję do spędzenia razem wieczoru przy kawie i ciastku oraz muzyce zespołu Universe. W tym czasie będzie też można posłuchać czegoś na temat komunikacji małżeńskiej. Powiedzą o tym zaproszeni goście.

Jest kilka propozycji miejsc i terminów: 19 maja - Dom Przyjęć "Pod Skrzydłami Anioła" w Piekarach Śl.-Kozłowej Górze (ul. Zamkowa 31),  22 maja - restauracja "Myśliwska" w Bytomiu (ul. Alojzjanów 27), a 28 maja - hotel "Diament" w Zabrzu (ul. Cisowa 4). Koszt to 30 zł dla pary.

Zapisy przyjmuje Jolanta Zalewska, tel.: 32/270 58 30, 781 291 295,  e-mail: j.zalewska.sne@gmail.com. Liczba miejsc jest ograniczona. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na: www.ne.kuria.gliwice.pl.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy