Nowy Numer 21/2019 Archiwum

Pierwsza piesza pielgrzymka rodzin

Z Żernik do Rokitnicy. W roku szensztackiego jubileuszu.

Członkowie Ruchu Szensztackiego diecezji gliwickiej zapraszają 1 maja na pieszą pielgrzymkę z parafii św. Jana Chrzciciela w Gliwicach-Żernikach do sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej w Zabrzu-Rokitnicy.

– Zapraszamy chętnych do uczestnictwa w pielgrzymce w Roku Rodziny, a szczególnie małżeństwa z dziećmi i wszystkich, którzy pragną ofiarować swój czas i modlitwę w intencji rodzin, a także w intencji dziękczynnej za 100 lat Ruchu Szensztackiego – zachęcają organizatorzy.

Rozpoczęcie pielgrzymki 1 maja o 9.00 Mszą św. w kościele w Żernikach. Powitanie w sanktuarium przewidziane jest ok. 14.00. Tutaj odbędą się akt zawierzenia, nabożeństwo majowe i ognisko. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą kiełbasek do pieczenia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL