Nowy numer 30/2021 Archiwum

Ostra jazda

Rowerzyści, którzy chcą wziąć udział w sierpniowej „Wyprawie w Nieznane”, organizowanej przez NINIWA Team, przejdą test sił w nogach i głowie

To będzie prawdziwy hardcorowy wyjazd 4-dniowy, tylko dla najbardziej wytrwałych bikerowców . Po obżarstwie świątecznym będzie czas na spalenie zbędnych kalorii – zapowiada Krzysztof Zieliński ze Stowarzyszenia Młodzieżowego NINIWA.

Chętni spotykają się 21 kwietnia o 19.00 w Kokotku w Centrum Formacji NINIWA. O. Tomasz Maniura, szef wyprawy wprowadzi uczestników w zasady podróżowania w kolumnie. Szacuje się, że zjedzie się od 50 do nawet 100 osób!.  Dokąd pojadą, to niespodzianka, ale warunki będą bardzo trudne: 4 dni jazdy, po 200 km dziennie, po górach. W sumie 800 km w 4 dni.

Na letnią "Wyprawę w Nieznane" zakwalifikują się tylko najwytrwalsi. Już teraz trzeba ze sobą zabrać pełny ekwipunek, sprawdzone wyposażenie, kaski, działające lampki. Szczegóły są podane na stronie internetowej www.niniwateam.pl.

Trasą letniej „Wyprawy w Nieznane” zarządzać będą internauci. Klikając w kierunek na mapie zadecydują, gdzie następnego dnia ruszy ekipa.

Organizatorzy zainicjowali w tym roku jeszcze Akcję "Together". Polega ona na podłączaniu się innych grup rowerowych pod wspólną banderą i logiem tegorocznej intencji pokoju na świecie. Jest już siedem takich grup. Pojadą m.in. do Rzymu, Jerozolimy i Fatimy.


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama