Nowy numer 25/2018 Archiwum

Noc Konfesjonałów w Zabrzu i Gliwicach

W najbliższych dniach w kilku kościołach tych miast księża będą spowiadać aż do północy.

W kilku wyznaczonych kościołach w Gliwicach i Zabrzu spowiedź będzie odbywała się również nocą. Z sakramentu pokuty i pojednania będzie można skorzystać od 20.00 aż do północy. Zapraszają Sekcja ds. Nowej Ewangelizacji Kurii Diecezji Gliwickiej oraz gliwickie i zabrzańskie parafie.

W Gliwicach Noc Konfesjonałów będzie 15 kwietnia (Wielki Wtorek) w kościele Chrystusa Króla i kościele Podwyższenia Krzyża Świętego, a 16 kwietnia (Wielka Środa) w kościele Ducha Świętego (Ostropa) i kościele NMP Matki Kościoła (Sikornik).

W Zabrzu Noc Konfesjonałów będzie 15 kwietnia (Wielki Wtorek) w kościele św. Wawrzyńca (Mikulczyce) i kościele św. Anny, a 18 kwietnia (Wielki Piątek) w kościele św. Wojciecha (os. Kopernik).

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma