Nowy numer 25/2018 Archiwum

Droga Krzyżowa ulicami miast

Podajemy informację o nabożeństwach, które odbędą się w najbliższych dniach.

W ostatnich dwóch tygodniach Wielkiego Postu ulicami miast diecezji przejdą procesje Drogi Krzyżowej.

11 kwietnia w Zabrzu wyruszą z kościołów śródmieścia po Mszy o 18.00 i spotkają się na placu przy ul. Sobieskiego. Tego samego dnia również po wieczornej Mszy przejdzie procesja z kościoła św. Jadwigi do św. Franciszka. W Bytomiu wierni ruszają ok. 18.30 z rynku do kościoła św. Jacka.

A w Gliwicach-Sośnicy początek po wieczornej Mszy w kościele św. Jacka. Droga Krzyżowa ulicami Lublińca rozpoczyna się po Mszy o 18.00 w kościele św. Mikołaja. 14 kwietnia w Gliwicach procesja wyjdzie z katedry po wieczornej Mszy. Natomiast 15 kwietnia w Tarnowskich Górach procesja wyrusza z kościoła Matki Bożej Królowej Pokoju po Mszy o 18.00. Nabożeństwa organizowane są także w innych miejscowościach.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma