Nowy numer 24/2018 Archiwum

Nie wyrzucaj, przynieś i pomóż

"Makulatura to pomoc" - akcja ruszyła ponownie po zimowej przerwie. Wolontariusze czekają na parkingu Caritas. 30 kg makulatury to jeden obiad dla potrzebującego.

Dziś rozpoczęła się kolejna  zbiórka makulatury na wsparcie dzieł charytatywnych. Do godz. 18 można przywozić makulaturę na plac przy siedzibie centrali Caritas (ul. Ziemowita 2). Zbiórka będzie kontynuowana także jutro, 22 marca, od 10.00 do 18.00.  Kolejne planowane są w piątki i soboty: 25 i 26 kwietnia, 23 i 24 maja oraz 20 i 21 czerwca. Zawsze w tych samych godzinach i w tym samym miejscu.

Akcja organizowana jest wspólnie przez gliwicką Caritas, Koło Gliwickie Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta i Akcję Katolicką Diecezji Gliwickiej.

Przy okazji przypominamy, że akcja "Makulatura na misje" jest kontynuowana w Gliwicach Łabędach, Bytomiu i Zabrzu.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma