Nowy numer 44/2020 Archiwum

Zapisy już trwają

Zespoły i soliści mogą się już zgłaszać. Na początku lipca w muszli koncertowej w Gliwicach Sośnicy zabrzmi Cantate Deo.

W tym roku odbędzie się 27. edycja tego ogólnopolskiego festiwalu piosenki religijnej. Od 4 do 6 lipca na scenie pojawią się wyłonieni przez jury uczestnicy części konkursowej i zaproszone festiwalowe gwiazdy.

– Zaproszenie kierujemy do solistów i zespołów, które śpiewają i grają muzykę chrześcijańską. U swoich początków festiwal był dedykowany Janowi Pawłowi II, dlatego tegoroczna edycja, w roku jego kanonizacji, jest szczególna. Jest to też dziesiąta edycja Cantate Deo po reaktywacji, odkąd odbywa się w Sośnicy. Zapraszamy wszystkich, którzy muzyką chcą uwielbiać Pana Boga, bo to jest cel, który nas łączy – mówi ks. Piotr Sikora, dyrektor Festiwalu Cantate Deo.

Zespoły i soliści mogą zgłaszać się do 31 maja. Za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej www.cantate.pl lub emaila: festiwal@cantate.pl, konkurs@cantate.pl lub pod adresem: ul. Jana Pawła II 5A, 44-100 Gliwice. Przeciętnie co roku pojawia się 40 zgłoszeń, z tego wybieranych jest kilkanaście zespołów i solistów.


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama