Nowy Numer 38/2020 Archiwum

Jan Paweł II i misterium Wielkiej Nocy

Szkolne grupy teatralne mogą zgłaszać udział w XII Rejonowym Przeglądzie Inscenizacji Wielkanocnych.

- W tym roku ze względu na zbliżającą się kanonizację bł. Jana Pawła II wydarzenie to będzie miało również charakter papieski. Obok inscenizacji wielkanocnych zapraszamy uczestników do przygotowania i zaprezentowania inscenizacji związanych z bł. Janem Pawłem II - zachęca Agata Wieczorek, diecezjalny metodyk nauczania religii.

W tym drugim przypadku chodzi o przedstawienie biografii, nauczania, sztuk Karola Wojtyły, itp. Przegląd odbędzie się od 14 do 16 kwietnia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3 – II LO – w Gliwicach. Zgłoszenia przyjmowane są do 4 kwietnia. Gala finałowa i wręczenie nagród odbędzie się 29 kwietnia o 11.00 w ZSO 3 w Gliwicach. Regulamin przeglądu jest dostępny TUTAJ.

Organizatorem przeglądu jest Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 – II LO – w Gliwicach, doradca metodyczny katechezy i Sekcja Szkolno-Katechetyczna Kurii Diecezjalnej w Gliwicach.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.