Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Biblia Księgą Życia

Rekolekcje wielkopostne dla wspólnot, ruchów i stowarzyszeń w Gliwicach poprowadzi Aleksander Bańka, jeden z odpowiedzialnych za Tyskie Wieczory Uwielbienia.

Od 10 do 12 marca w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II w Gliwicach (obok katedry) będą trwały rekolekcje „Biblia Księgą Życia”. Zorganizowane dla wspólnot, ruchów i stowarzyszeń.

Rekolekcje poprowadzi dr Aleksander Bańka, filozof, politolog, pracownik naukowy Uniwersytetu Śląskiego. Autor książek i artykułów poświęconych filozofii i duchowości chrześcijańskiej. Przewodniczący komisji ds. świeckich II Synodu Archidiecezji Katowickiej, świecki lider Centrum Duchowości Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Katowickiej, jeden z odpowiedzialnych za Tyskie Wieczory Uwielbienia w parafii bł. Karoliny Kózkówny w Tychach.

W poniedziałek i wtorek spotkania rozpoczynają się o  godz. 18.45 wspólną modlitwą, zakończenie o 20.30. W poniedziałek wykład nt. „Żyć prawdą Słowa Bożego - żyć w mocy Ducha Świętego”, a we wtorek nt. „Spotkać Boga w słowie - doświadczyć Boga w życiu”. Po nauczaniu będzie adoracja Najświętszego Sakramentu i czas na medytację.
W środę spotkanie rozpoczyna się Eucharystią w katedrze o godz. 18.00, a nauczanie będzie na temat „Od medytacji słowa do kontemplacji Boga”.

Szczegóły na stronie organizatorów: www.inicjatywamissio.pl.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma