Nowy numer 33/2018 Archiwum

Po stronie trzeźwości

Diecezjalne duszpasterstwo trzeźwości ma swoją stronę internetową.

- Strona internetowa powstała między innymi jako owoc spotkań Krucjaty Wyzwolenia Człowieka w Sowicach. Na pierwszym spotkaniu 14 listopada ubiegłego roku podałem ten pomysł i Dariusz z Domowego Kościoła  podpowiedział, że może ją zrobić pani Anna Roztropińska, która się tym zajmuje zawodowo. Ona przygotowała ją bardzo fajnie. Zależało mi, żeby to była strona informacyjna, a nie przeładowana różnymi rzeczami – mówi ks. Tomasz Rak, diecezjalny duszpasterz trzeźwości.

Strona www.trzezwoscgliwice.pl składa się z trzech głównych działów. Dwa poświęcone są duszpasterstwu trzeźwości (krajowemu i w diecezji), a jeden – Krucjacie Wyzwolenia Człowieka.

Założenie jest takie, że będzie ona bazą adresów i kontaktów, ważnych dla duszpasterstwa, krucjaty i osób, borykających się z problemem uzależnienia od alkoholu czy innych środków psychoaktywnych. Przy czym nie ma ona powielać informacji znajdujących się w sieci, ale podawać własne lub przekierowywać na inne strony już istniejące. Można tutaj znaleźć też zapowiedzi wydarzeń w naszej diecezji, a w przyszłości będzie można zgłaszać intencje do modlitwy.

Slide ze strony duszpasterstwa trzeźwości diecezji gliwickiej   Slide ze strony duszpasterstwa trzeźwości diecezji gliwickiej www.trzezwoscgliwice.pl

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma