Nowy numer 28/2018 Archiwum

Caritas pomaga

5 tys. złotych przekazała Caritas gliwicka za pośrednictwem Caritas Polska na pomoc Ukrainie. Pieniądze zbierane są nadal.

Caritas z Ukrainy prosi o fundusze na zakup leków, szczególnie antybiotyków, środków znieczulających i przeciwbólowych oraz żywności.

Warta podkreślenia jest solidarność ludzi z samej Ukrainy, którzy dzielą się tym, co mają.  "Ukraina czeka na solidarność Polaków i już dziękuje za pomoc" - powiedział ks. Wiesław Dorosz, dyrektor Caritas Spes ze Lwowa. Osoby chcące włączyć się w pomoc dla Ukrainy mogą to uczynić dokonując wpłaty dowolnej kwoty na konto

Caritas Diecezji Gliwickiej: BANK PEKAO S.A. I o/Gliwice 57 1240 1343 1111 0010 0216 7128

z dopiskiem: UKRAINA

Można również wysyłać SMS o treści: POMAGAM na numer 72052

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma