Nowy numer 24/2018 Archiwum

Kurs Nowe Życie... dla każdego

W parafii Miłosierdzia Bożego w Gliwicach od 21 do 23 lutego odbędzie się kurs Nowe Życie.

„Jeśli chcesz doświadczyć miłości Boga Ojca, pragniesz ożywienia wiary w Syna Bożego, zakorzenionej w łasce chrztu świętego i przyjąć moc Ducha Świętego w swoim życiu, to zaproszenie jest dla Ciebie” - piszą organizatorzy w informacji zapraszającej na tę formę weekendowych rekolekcji. I zachęcają do udziału wszystkich: starszych i młodszych, w najróżniejszych sytuacjach życiowych, tych, którzy są blisko Boga i daleko od Niego.

Kurs odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 39 w Gliwicach (ul. Obrońców Pokoju 4), niedaleko kościoła. Rozpoczęcie w piątek o godz. 17.30, zakończenie w niedzielę o 14.00. Zapisy: parafia Miłosierdzia Bożego - ks. Krzysztof Grzegorczyk - tel. 502 241 075, email: pluskrzys@op.pl lub www.snegliwice.org.

Organizatorami kursu jest parafia Miłosierdzia Bożego i Szkoła Nowej Ewangelizacji Diecezji Gliwickiej.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma