Nowy numer 37/2021 Archiwum

Konkurs roztrzygnięty

Nasze redakcyjne jury, uwzględniając głosy internautów, wybrało najpiękniejsze dekoracje świąteczne.

Konkurs "Gościa" obejmował całą Polskę, ale nagrody przydzielane są w poszczególnych diecezjach. Dla miejscowości, gdzie nie mamy swoich oddziałów, ustanowiono oddzielną kategorię.

Wszystkie zdjęcia przedstawiały szopki lub ich fragmenty, mimo że można było przesłać fotografie także innych dekoracji świątecznych. Wszystkim uczestnikom i osobom oceniającym zdjęcia dziękujemy za udział w konkursie.

Pierwsze miejsce zdobyła 7-letnia Kasia Młynarczyk z Gliwic, która otrzyma „Historyczny atlas Biblii” Enrico Galbiatiego i Filippo Serafiniego. W jej szopce bożonarodzeniowej znalazły się figurki przedwojenne, pochodzące z domu rodzinnego śp. dziadka Gottharda.

Drugie miejsce zajął Sebastian Mikołajczyk z Lublińca, który otrzyma „Ewangelię w obrazach”, a trzecie Anna i Ryszard Belkiusowie z Rud,  którzy dostaną „Miejsce dla każdego. Opowieść o świętości Jana Pawła II” Mieczysława Mokrzyckiego i Brygidy Grysiak. Wszystkie osoby otrzymają także gadżety firmowe „Gościa Niedzielnego”. Nagrody prześlemy pocztą.

Konkurs roztrzygnięty   Szopka Sebastiana Mikołajczyka z Lublińca Sebastian Mikołajczyk z Lublińca Konkurs roztrzygnięty   Szopka Anny i Ryszarda Belkiusów z Rud Anna i Ryszard Belkiusowie z Rud
 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama