Nowy numer 21/2018 Archiwum

Konkurs roztrzygnięty

Nasze redakcyjne jury, uwzględniając głosy internautów, wybrało najpiękniejsze dekoracje świąteczne.

Konkurs "Gościa" obejmował całą Polskę, ale nagrody przydzielane są w poszczególnych diecezjach. Dla miejscowości, gdzie nie mamy swoich oddziałów, ustanowiono oddzielną kategorię.

Wszystkie zdjęcia przedstawiały szopki lub ich fragmenty, mimo że można było przesłać fotografie także innych dekoracji świątecznych. Wszystkim uczestnikom i osobom oceniającym zdjęcia dziękujemy za udział w konkursie.

Pierwsze miejsce zdobyła 7-letnia Kasia Młynarczyk z Gliwic, która otrzyma „Historyczny atlas Biblii” Enrico Galbiatiego i Filippo Serafiniego. W jej szopce bożonarodzeniowej znalazły się figurki przedwojenne, pochodzące z domu rodzinnego śp. dziadka Gottharda.

Drugie miejsce zajął Sebastian Mikołajczyk z Lublińca, który otrzyma „Ewangelię w obrazach”, a trzecie Anna i Ryszard Belkiusowie z Rud,  którzy dostaną „Miejsce dla każdego. Opowieść o świętości Jana Pawła II” Mieczysława Mokrzyckiego i Brygidy Grysiak. Wszystkie osoby otrzymają także gadżety firmowe „Gościa Niedzielnego”. Nagrody prześlemy pocztą.

Szopka Sebastiana Mikołajczyka z Lublińca   Szopka Sebastiana Mikołajczyka z Lublińca Sebastian Mikołajczyk z Lublińca Szopka Anny i Ryszarda Belkiusów z Rud   Szopka Anny i Ryszarda Belkiusów z Rud Anna i Ryszard Belkiusowie z Rud
 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma