Nowy numer 21/2018 Archiwum

Rodzina wobec gender

Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Gliwickiej zaprasza na spotkanie z ks. dr. hab. Antonim Bartoszkiem pt. „Zadania rodziny wobec zagrożenia ideologią gender”.

Odbędzie się ono 10 stycznia o 18.45 w domu parafialnym św. Anny w Zabrzu (ul. 3 Maja 20).

Ks. dr hab. Antoni Bartoszek jest dziekanem Wydziału Teologicznego UŚ w Katowicach. W drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia w kościołach archidiecezji katowickiej czytany był jego list, w którym napisał między innymi, że rodzice mają niekwestionowane prawo do posiadania wiedzy na temat programów wychowawczych realizowanych w szkołach i przedszkolach. Pełny tekst listu dostępny jest na stronie katowice.gosc.pl.

Spotkanie w parafii w Zabrzu otwarte jest dla wszystkich zainteresowanych tematem.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma