Nowy numer 4/2021 Archiwum

Wierni przyrzeczeniu

Stanisława i Jerzy Demscy poprowadzą konferencję dla małżeństw w Gliwicach. Podzielą się swoim prawie 30-letnim doświadczeniem wspólnego życia.

Konferencja odbędzie się w sobotę, 30 listopada w Hotelu Mikulski (ul. Dąbrowskiego 24).. Organizatorem spotkania jest Inicjatywa Missio. Konferencja podzielona jest na kilka bloków tematycznych: „Czy chcecie...”, „Biorę ciebie i ślubuję ci miłość”, „Ślubuję ci wierność”, „Ślubuję ci uczciwość małżeńską. tak mi dopomóż...”. W programie zaplanowano: spotkania w grupach, wspólny obiad, przerwy na kawę i herbatę.

Stanisława i Jerzy Demscy są małżeństwem od 29 lat, mają czwórkę dorosłych dzieci. Mieszkają w Łącku. Oboje są teologami i nauczycielami. Przetłumaczyli kilkadziesiąt książek teologicznych. Od lat zaangażowani są w pracę Duszpasterstwa Rodzin w diecezji tarnowskiej. Pomagali w tworzeniu duszpasterstwa rodzin na Słowacji - w diecezji koszyckiej i bańskobystrzyckiej. Od wielu lat prowadzą rekolekcje w kraju i za granicą dla parafii, młodzieży, małżeństw oraz grup oazowych i Odnowy w Duchu Świętym.

Początek spotkania o godz.  9.30, zakończenie około 18.30. Koszt udziału pary - 50 zł. Zgłoszenia do 28 listopada poprzez stronę internetową: www.inicjatywamissio.pl lub telefonicznie: 692 362 046.


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama