Nowy numer 38/2023 Archiwum

III Gliwicka Jesień Gospel

Najpierw warsztaty z wokalnym treningiem, a potem koncert finałowy. Trwa odliczanie i zapisy uczestników.

Stowarzyszenie G-ART 23 i 24 listopada organizuje III Gliwicką Jesień Gospel. Ćwiczenia muzyczne w sobotę i niedzielę zwieńczy koncert finałowy w wykonaniu Anny Serafińskiej i warsztatowego chóru (w zeszłym roku liczył on 150 osób!).

– Mnóstwo dobrej energii, entuzjazm i chrześcijańska radość czeka na uczestników warsztatów. To doskonały czas dla wszystkich, którzy kochają muzykę gospel. Zapraszamy amatorów i profesjonalistów – zachęca Paweł Ochocki, prezes stowarzyszenia G-ART.

Warsztaty odbywać się będą 23 i 24 listopada w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II w Gliwicach (obok katedry). W sobotę od 8.00 do 19.30, a w niedzielę od 9.00 do 13.00, oczywiście z przerwami. W niedzielę o 15.00 w Hali „Nowa” Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej w Gliwicach (ul. Kaszubska 28) odbędzie się próba generalna, a o 18.00 – koncert finałowy. 

Warsztaty prowadzić będą Gabriela Gąsior – wokalistka, kompozytorka, absolwentka katowickiej Akademii Muzycznej, od 13 lat związana z muzyką gospel oraz Peter Francis – jeden z najlepszych brytyjskich wokalistów i dyrygentów muzyki gospel.

Zapisywać można się przez stronę internetową www.jesiengospel.pl (do 20 listopada), a także w dniu warsztatów.


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast