Nowy numer 3/2021 Archiwum

Makulatura - ciąg dalszy

Zbiórki pod patronatem Gościa kontynuowane są w kilku miastach diecezji.

Akcja „Makulatura na misje”, której pierwszy etap został podsumowany przed wakacjami, jest kontynuowana w Gliwicach Łabędach, w Bytomiu i Zabrzu. Uzyskane środki będą, tak jak wcześniej, przeznaczone na budowę studni w Sudanie Południowym.  Akcja w tych miejscach odbywa się z inicjatywy gliwickiego Klubu Gazety Polskiej, przy współpracy parafii i szkół.  

Natomiast akcja przed siedzibą Caritas w Gliwicach, gdzie odbywała się wcześniej zbiórka na misje, też będzie kontynuowana, ale pod nowym hasłem „Makulatura to pomoc”. Tutaj jest ona wspólnym dziełem Caritas, Akcji Katolickiej i Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta.

Terminy zbiórek do końca roku: Bytom, boisko szkół przy ul. Powstańców Śląskich 2 (wjazd od strony ul. Gwareckiej): 13 i 14 grudnia od 10 do 18; Gliwice, parking Caritas przy ul. Ziemowita:  22 i 23 listopada od 10 do 18; Gliwice Łabędy, ul. Przyszowska (naprzeciw kościoła św. Anny): 15 i 16 listopada oraz 13 i 14 grudnia od 10 do 18; Zabrze, parafia św. Anny, ul. 3 Maja 18: każda sobota od 10 do 12.


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama