Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Pamiętamy o zmarłych i potrzebujących

W parafiach całej diecezji można zaopatrzyć się w znicze Caritas.

Po raz piętnasty Caritas Diecezji Gliwickiej rozprowadza znicze na uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Każdy z nich został opatrzony logo Caritas i słowami z Ewangelii wg św. Marka: ,,Wszystko jest możliwe, dla tego kto wierzy'' (Mk, 9,23).

W tym roku w diecezji gliwickiej rozprowadzanych jest około 16 tysięcy zniczy. Są do nabycia w parafiach w cenie 3 zł, a pieniądze zebrane w ten sposób Caritas przeznacza na dożywianie dzieci. Dzięki temu, pamiętając o naszych zmarłych, możemy równocześnie wspomóc tych, którzy życia obok nas.  


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma