Nowy numer 33/2018 Archiwum

Misje ewangelizacyjne

Dominikanie: Paweł Gużyński i Adam Szustak w parafii NMP Matki Kościoła w Gliwicach na Sikorniku będą głosić misje. Przyjedzie także Szymon Hołownia.

Pochłonięci przez MIŁOŚĆ” – by uwierzyć, doświadczyć i żyć głębiej Bogiem – Jego życiem. Taki jest hasło-temat wielkich misji ewangelizacyjnych, które potrwają od 6 do 16 października. Długo przygotowane, poprzedzone są codzienną adoracją w ich intencji w kościele NMP Matki Kościoła, która rozpoczęła się 9 września.

Program misji, które choć parafialne, skierowane są do wszystkich zainteresowanych, jest wyjątkowo bogaty. Będą Eucharystie, wieczorne spotkania, adoracje Najświętszego sakramentu.  Będą nabożeństwa ewangelizacyjne, głównie dla osób, które doznały zranień duszy i ciała, lub jeszcze nie doświadczyły bliskości Boga i Jego działania w swoim życiu.
Ponadto: świadectwa, spotkania i dyskusje z dominikanami oraz z osobami świeckimi, m. in. z Szymonem Hołownią (w szkole, w kościele, pod namiotem, w pizzerii) przedstawienia Teatru A dla dzieci i młodzieży, film – dla młodych. Misjom towarzyszą – modlitwa, muzyka, taniec chrześcijański i inne ciekawe propozycje.


 


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma