Nowy numer 3/2021 Archiwum

Czas na ostatnie przygotowania

Przed rokiem na stracie stanęło ponad 300 zawodników. Najstarszy miał 76 lat, a najmłodszy… 21 miesięcy. W tym roku organizatorzy również nie stawiają ograniczeń wiekowych.

Zabrzański, szosowy wyścig rowerowy odbędzie się 29 września na dwujezdniowym odcinku ul. Bytomskiej łączącej centrum miasta z Biskupicami. Start od strony centrum (przy skrzyżowaniu z ul. Hagera). Początek o godz. 13. Zawody zorganizowane po raz trzynasty i rozgrywane będą jak zawsze na trasie okrężnej o długości 2700 m, przy zamkniętym ruchu ulicznym (długość dystansu do pokonania w zależności od kategorii wiekowej).

Wyścigi przygotowywane są głównie z myślą o osobach niezrzeszonych w klubach kolarskich i nietrenujących w jakichkolwiek sekcjach czy kołach. Rowerzyści będą rywalizowali w różnych kategoriach wiekowych (dla osób należących do klubów przewidziane są dwie dodatkowe kategorie wiekowe).

Zapisy przy starcie od godz. 12. Szczegóły na www.wyscigizabrze.pl. Informacji udzielają: Katarzyna Kłysik, dyrektor zawodów: tel. 0 606 911 788, e-mail: kasiaklysik@wp.pl, ks. Rafał Wyleżoł, koordynator ds. sportowych: tel. 0 601 295 446, e-mail: rwylezol@o2.pl. Organizatorami wyścigów są Urząd Miasta i Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Gliwickiej.


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama