Nowy numer 39/2023 Archiwum

Turniej siatkówki

Do 1 października wspólnoty Dzieci Maryi mogą zgłaszać swoje drużyny do rozgrywek w piłce siatkowej. Tytułu mistrza bronić będzie drużyna ze Starych Gliwic.

II Diecezjalny Turniej Siatkówki Marianek rozegrany będzie w dwóch etapach. Eliminacje odbędą się w październiku i listopadzie, a finał 8 lutego w Krupskim Młynie.

W rozgrywkach mogą wziąć udział dziewczęta należące do wspólnot Dzieci Maryi (roczniki 1994 i młodsze), a drużyny będą składać się z sześciu zawodniczek plus maksymalnie dwie rezerwowe. Regulamin przewiduje także, że parafia może wystawić więcej niż jedną drużynę, a dwie parafie w ramach dekanatu mogą się łączyć.

System rozgrywek będzie uzależniony od ilości zgłoszonych drużyn. Zgłoszenia są przyjmowane do 1 października pod adresami: szymon.z@aol.com (ks. Szymon Zurek) lub grzegorz.lepiorz@wp.pl i tel. 507 225 300 (ks. Grzegorz Lepiorz). Drużyny, które zgłoszą swój udział, zostaną powiadomione o miejscu i terminach rozgrywek eliminacyjnych. Do turnieju finałowego awansują ich zwycięzcy (w przypadku tylko dwóch turniejów eliminacyjnych awansują też drużyny, które zajmą drugie miejsca). Udział w finałowym turnieju ma zapewniony jedna drużyna z Krupskiego Młyna, z racji bycia gospodarzem turnieju.

Więcej informacji na: turniejmarianek.esbo.pl.


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast