Nowy numer 38/2021 Archiwum

Summer intensive

… czyli młodzi o Bogu. Członkowie młodzieżowej wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Bene Regesz” zapraszają na całodzienne spotkanie. Już jutro w Gliwicach - konferencje, uwielbienie i koncert.

W sobotę po raz drugi odbędzie się „Summer intensive” w parafii Chrystusa Króla. – Jako młodzi ludzie, którzy kochają Boga, szukamy odpowiedzi na pytania, które nas nurtują, np.: jak być chrześcijaninem w tych czasach i jak inspirować się do życia w świętości. Wierzymy w to, że Bóg daje nam łaskę i odpowiedzi na te pytania – mówią organizatorzy spotkania.

Przez cały dzień będzie trwała modlitwa uwielbienia, w programie są dwie konferencje, a będzie też wyznaczone miejsce na spokojną rozmowę z dyżurującymi księżmi, możliwość spowiedzi i modlitwy wstawienniczej. Podobnie jak przed rokiem, w tym samym czasie na ulicach będzie trwała ewangelizacja. Członkowie wspólnoty będą mówili napotkanym osobom o Bogu obecnym w ich życiu, dawali świadectwo wiary i zapraszali na wieczorne uwielbienie.

Organizatorzy podkreślają, że „Summer intensive” organizowane 7 września jest dla wszystkich, nie tylko dla ich rówieśników. Spotkanie rozpoczyna się w domu katechetycznym parafii Chrystusa Króla w Gliwicach o godz. 8.00 uwielbieniem, o 10.00 – konferencja. O godz. 12.00 jest Eucharystia, a po niej o 14.00 uwielbienie i o 16.00 kolejna konferencja, a o 18.00 – modlitwa. O godz. 20.00 rozpocznie się koncert uwielbienia na placu przy kościele.


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama