GN 24/2018 Archiwum

Wrzesień w "Theotokos"

Weekendowe warsztaty i sesje tematyczne u jezuitów w Gliwicach to w najbliższym miesiącu propozycje dla narzeczonych, dla mam i tych, którzy chcą pogłębić modlitwę osobistą lub lepiej poznać swoje mocne i słabe strony.

W pierwszy weekend września (od  6 do 8) odbędą się warsztaty przedmałżeńskie "Razem przed Bogiem i do Boga”. Zajęcia poprowadzą ojcowie jezuici i osoby świeckie. Uczestnicy będą uczyli się dialogu służącego poznawaniu siebie, poprawie komunikacji, a dzięki temu - lepszemu przygotowaniu do życia w małżeństwie.

Od 13 do 15 września sesję weekendową "W ogrodzie modlitwy” poprowadzi o. Robert Więcek SJ, dyrektor Centrum "Theotokos". Jest to wprowadzenie w świat modlitwy osobistej na podstawie ćwiczeń duchowych św. Ignacego Loyoli. Warsztaty dla twórczych mam pt. "Mama - najlepszy zawód na świecie" odbędą się od 20 do 22 września. Jak być mądrą i twórczą w wychowaniu dzieci podpowie Marzena Petela, mama trójki dzieci, które sama uczy w domu.

Natomiast 28 i 29 września odbędzie się sesja formacyjna "Poznaj i zaakceptuj samego siebie”, którą poprowadzi Magda Kudełka, psycholog z Jezuickiego Ośrodka Pomocy Psychologicznej i Duchowej "Źródło" w Gliwicach. Sesja dotyczy lepszego poznania siebie, swoich plusów i i minusów, uczenia się większej  akceptacji siebie.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej: www.theotokos.org.pl, tam również zapisy.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma