Nowy numer 3/2021 Archiwum

Razem nad Bałtykiem

Zakończyły się wakacje z Bogiem w Trzęsaczu nad morzem, zorganizowane przez ks. Marcina Szabonia, wikarego parafii NSPJ w Bytomiu Szombierkach.

W obozie uczestniczyli ministranci, marianki i trzy rodziny, w sumie prawie 40 osób z różnych miejsc diecezji, m.in. z parafii w Świerklańcu, Zbrosławicach, Chrystusa Króla w Gliwicach, św. Franciszka w Zabrzu, św. Anny w Zabrzu, NMP Matki Kościoła w Gliwicach Trynku.

– Warto organizować takie wyjazdy, bo jest to aktywny wypoczynek na łonie natury, przy którym można doświadczyć piękna stworzenia i miłości Pana Boga – mówi ks. Marcin Szaboń.

W programie pobytu (od 21 lipca do 1 sierpnia 2013) była codzienna Eucharystia, wspólne modlitwy i wiele wakacyjnych atrakcji: zajęcia w plenerze, plażowanie, gry i zabawy oraz dwie wycieczki – do Kołobrzegu i Międzyzdrojów. Był to już kolejny wyjazd zorganizowany latem dla dzieci i młodzieży z naszej diecezji nad Bałtyk. Grupa zakwaterowana była w Młodzieżowym Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym na terenie archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej, skąd miała 150 metrów do morza.  


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama