Nowy numer 21/2018 Archiwum

Remonty na A-4

Od 24 lipca, pomiędzy Katowicami a Gliwicami, można spodziewać się sporych korków.

Każdego dnia na odcinku A-4, pomiędzy Katowicami a Gliwicami, przejeżdża ponad 50 tys. samochodów. Do końca września kierowców czekają jednak spore utrudnienia z powodu remontu dwóch odcinków pomiędzy Katowicami a Rudą Śląską. Na modernizowanych odcinkach trasy ruch będzie odbywał się z dużymi utrudnieniami. Na czas prac zamknięta zostanie cała jezdnia w kierunku Katowic. Autostrada została oddana do użytku 8 lat temu i wymiana warstwy ścieralnej jest konieczna, choć w ocenie specjalistów powinna wytrzymać jeszcze dwa lata.

Poruszając się do i z Katowic trzeba uzbroić się w cierpliwość. Wydłużony przejazd warto uwzględnić w przypadku ważnych terminów, np. udając się na lotnisko w Balicach.
 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma