Nowy numer 33/2018 Archiwum

Gender. Początek czy koniec?

Duszpasterstwo rodzin zaprasza na spotkanie z lek. med. dr. Leszkiem Ballarinem z Chicago.

Spotkanie odbędzie się w parafii Chrystusa Króla w Gliwicach (przy ul. Okrzei 31) 1 lipca  o 19.00.

Dr Leszek Ballarin na co dzień pracuje w Chicago jako specjalista medycyny wewnętrznej, jest również wykładowcą Rush University Chicago. Nie przepisuje antykoncepcji, jest przeciwny procedurom in vitro, aborcji i eutanazji, angażuje się w działania pro life na terenie USA.  Ideologię gender uważa za jedną z wielu przyczyn degradacji społeczeństwa.

Spotkanie pomyślane jest jako wymiana doświadczeń, dlatego organizatorzy zapraszają na nie szczególnie osoby, które zajmują się wychowaniem młodego pokolenia i mają możliwość zapobiegania patologiom w tym zakresie.

Wstęp na spotkanie jest wolny, ale mile widziane są zgłoszenia na adres e-mail: biuro@dorodzin.pl.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma