GN 32/2018 Archiwum

Studiuj o rodzinie

Trwa nabór do dwuletniego Diecezjalnego Studium Życia Rodzinnego w Gliwicach, które zajęcia rozpoczyna 14 września.

Odbywać się one będą w drugie soboty miesiąca od września do czerwca w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II w Gliwicach (obok katedry) oraz w weekend wyjazdowy w listopadzie.

Studium przygotowuje do życia w małżeństwie i rodzinie, doradców życia rodzinnego oraz osoby, prowadzące 25 katechez, poświęconych tej tematyce. Mogą w nim wziąć udział wszyscy zainteresowani. Koszt udziału: 250 zł za semestr (możliwe zniżki dla małżonków i osób blisko spokrewnionych).

Więcej informacji i dokumenty do pobrania: www.dorodzin.pl lub Katarzyna i Michał Jurkiewiczowie, tel. 32 279 03 67, 507 38 99 48, 501 397 904.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma