Nowy numer 21/2018 Archiwum

Pielgrzymka rodzin

W sobotę 15 czerwca rodziny diecezji gliwickiej spotkają się w Rudach.

Pielgrzymkę pt. „Wiara rodzi się z przykładu” do sanktuarium Matki Bożej Pokornej współorganizują wspólnoty i referaty posługujące rodzinie w diecezji gliwickiej. Mottem spotkania będą słowa bł. Jana Pawła II: „Wiara jest przede wszystkim darem. Nikt nie może jej zdobyć ani na nią zasłużyć. Można jedynie o nią prosić, wymodlić  ją sobie z wysoka”.

Jest to już 16. diecezjalna pielgrzymka rodzin do Rud. Rozpocznie się o 10.00 od zawiązania wspólnoty i przygotowania do Mszy o 11.00, której przewodniczyć będzie  bp Gerard Kusz. Po przerwie na posiłek, o 13.30 wykład o budowaniu Kościoła we wspólnocie rodzinnej wygłosi ks. Józef Kusche. W tym czasie dzieci będą miały zabawy. Pielgrzymkę zakończą nieszpory o 15.00.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma