Nowy numer 25/2018 Archiwum

Zaproszenie do Strzelec Opolskich

VI Międzydiecezjalny Turniej w Piłce Nożnej o Puchar św. Jacka odbędzie się 12 czerwca.

Turniej, który organizują Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Strzelcach Opolskich oraz Wydział Teologiczny Uniwersytetu Opolskiego, zostanie rozegrany na stadionie miejskim w Strzelcach Opolskich (ul. Strzelców Bytomskich. 2a).

- Udział w nim wezmą reprezentacje szkół gimnazjalnych, średnich i wyższych diecezji katowickiej, gliwickiej i opolskiej, którym patronuje św. Jacek. System rozgrywek będzie nawiązywał do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej (16 drużyn rywalizujących w 4 grupach) oraz Piłkarskiej Ligi Mistrzów (każda z drużyn będzie występować jako klub występujący w 1/8 tegorocznej edycji Ligi Mistrzów) – wyjaśnia Adam Kala, jeden z organizatorów turnieju. W rozgrywkach weźmie udział 16 szkół z metropolii górnośląskiej, którym patronuje św. Jacek.

Program:

8.45 - rozpoczęcie turnieju, przywitanie gości i prezentacja drużyn;
9.00 - rozgrywki grupowe na 3 boiskach trawiastych (16 drużyn rywalizujących w 4 grupach);
13.00 - mecze ćwierćfinałowe;

14.00 - wręczenie turniejowych pamiątek dla drużyn, które odpadły z rywalizacji oraz poczęstunek;

14.30 - mecze półfinałowe;

15.30 - mecze finałowe (o 3 miejsce i o 1 miejsce);

16.00 - zakończenie turnieju (wręczenie pucharów, pamiątkowych medali i podziękowań dla sponsorów i patronów).

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma