Nowy numer 25/2018 Archiwum

Ecce Homo

Już można zgłaszać się pielgrzymkę do Sanktuarium Ecce Homo w Krakowie, która odbędzie się 8 czerwca.

Na pielgrzymkę zapraszają gliwickie Towarzystwo Pomocy im. Brata Alberta i Caritas Diecezji Gliwickiej. Wyjazd spod gliwickiej katedry planowany jest około godziny 9.00. Wstępny program pielgrzymki wygląda następująco: godz. 12.00 – Eucharystia, godz. 13.30 – czas na posiłek, rozmowy i wspólne świętowanie, godz. 15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego. Powrót do Gliwic planowany jest około godz. 17.30.

Zgłoszenia przyjmowane są do 3 czerwca w biurze Caritas w Gliwicach – Maria Przywara, tel: 32/ 230 78 70, 231 96 99. Udział w pielgrzymce jest bezpłatny.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma