Nowy numer 39/2020 Archiwum

Zaproszenie dla mam i dzieci

Z okazji Dnia Matki zróbmy sobie prezent, jeden wolny wieczór - proponuje Magdalena Głowala, koordynatorka śląskiego oddziału Klubu Mamuśki.

Już jutro 22 maja o godz. 18 Klub Mamuśki zaprasza do Melo Studia w Gliwicach (ul. Lipowa 9), gdzie odbędzie się spotkanie dotyczące zaburzeń w integracji sensorycznej dziecka. Prowadzące spotkanie Anna Giurko i Barbara Zadora powiedzą, czym jest integracja sensoryczna oraz co robić w przypadku zauważenia niepokojących objawów w rozwoju dziecka.

- Klub Mamuśki daje powód, żeby znaleźć czas dla siebie, wyjść z domu, spotkać się z dziewczynami, które mają podobny plan dnia, radości i problemy, pośmiać się i porozmawiać, odnaleźć nowe znajomości i przyjaźnie. A dzięki zaproszonym ekspertom możemy uzbroić się w wiedzę, odkryć pasję, nowe zainteresowania - przekonuje Magdalena Głowala.

Natomiast w poniedziałek 27 maja o godz. 17 dla dzieci odbędą się warsztaty ruchowe w plenerze. Klub zaprasza do Centrum Rozwoju i Zabawy Małego Dziecka „Abecadło” w Gliwicach (ul. Elektryków 2).

W programie: inauguracja placu zabaw, poszukiwanie skarbów oraz zabawy z wykorzystaniem chusty Klanza. W tym czasie mamy będą mogły wziąć udział w szafingu (wymiana ubrań oraz zabawek dziecięcych) oraz spotkaniu z Katarzyną Malanowicz, specjalistką w dziedzinie medycyny estetycznej i stomatologiem z Green Źlinic.

Oba spotkania są bezpłatne, ale konieczne zgłoszenie: e-mail: slask@klubmamuski.pl. Szczegóły na stronie internetowej www.klubmamuski.pl oraz na facebookowym profilu www.facebook.com/klubmamuski.


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama