Nowy numer 25/2018 Archiwum

Mądrzy o miłości

Beata i Marcin Mądrzy spotkają się 22 maja z młodzieżą w Gliwicach dwa razy.

Pierwsze spotkanie to "Warsztaty - zakochani i wolni", które odbędą się od 10.00 do 12.00 w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II (obok katedry).

Warsztaty przewidziane są dla młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Dla osób indywidualnych wstęp jest wolny, grupy proszone są o zgłoszenia: Michał Jurkiewicz, tel. 507 389 948.

Tego samego dnia wieczorem, również w Centrum, odbędzie się spotkanie, na które z kolei zaprasza Duszpasterstwo Akademickie „Albertinum”. Tym razem Beata i Marcin Mądrzy opowiedzą o pięknie powołania do małżeństwa, o czystości i wartości wiary. Temat: "Jak rozpoznać czy to Ten, czy to Ta? Kiedy odpowiedzieć na powołanie?". Rozpoczęcie o 21.00, wcześniej o 19.30 w kościele akademickim św. Michała przy ul. Łużyckiej sprawowana będzie Eucharystia akademicka.


Czy to ten, czy to ta? Spotkanie z Beatą i Marcinem Madrymi
CzyToTen CzyToTa

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma