Nowy numer 25/2018 Archiwum

Święto Sośnicowic

Zabawy, koncerty zespołów, mecze, rajd rowerowy i darmowa grochówka czekają na mieszkańców i gości.

W sobotę i niedzielę (18 i 19 maja) odbędzie się kolejne Święto Miasta i Gminy Sośnicowice.

W ramach obchodów 18 maja przewidziano m.in. występy artystyczne przedszkolaków i młodzieży gimnazjalnej, pokaz tańca, koncerty (m.in. znanego duetu Kola & Jula), zabawę taneczną z zespołem Magnum. Początek o godz. 15.00 w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Sośnicowicach (ul. Raciborska 39).

Z kolei na 19 maja zaplanowano rajd rowerowy „Po ziemi sośnicowickiej i okolicy” (trasa rajdu prowadzi do zespołu klasztorno-pałacowego w Rudach). Rajd organizuje gmina Sośnicowice oraz powiat gliwicki. Zapisy do udziału w rajdzie do 15 maja. Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie www.sosnicowice.pl, tam też program gminnego i miejskiego święta. Ponadto tego dnia odbędą się turnieje siatkówki, piłki nożnej, a na zakończenie zabawa taneczna, grać będzie zespół Magnum.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma