Nowy numer 24/2018 Archiwum

Wołanie o ogień

Wspólnoty modlitewne zapraszają 18 maja na czuwanie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

W Gliwicach spotkanie odbędzie się w kościele Chrystusa Króla. W ramach czuwania zaplanowano modlitwę uwielbienia, konferencje głoszone w trzech grupach tematycznych oraz modlitwę o dary Ducha Świętego zakończoną Eucharystią. Rozpoczęcie spotkania o godz. 20, przewidywane zakończenie – około pół godziny po północy.

Gościem spotkania będzie Andrzej Solecki, lekarz i przedsiębiorca, który od 10 lat kieruje prywatnym szpitalem chirurgicznym w Bielsku-Białej. Żonaty, ojciec dwójki dzieci. Od 20 lat aktywnie zaangażowany w życie Kościoła, jest jednym z założycieli wspólnoty „Miasto na Górze”. Odpowiedzialny za koordynację Wspólnot Przymierza w Polsce. 

Natomiast w Zabrzu wspólnoty modlitewne zapraszają na czuwanie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego do kościoła św. Franciszka. Początek o godzinie 20, spotkanie zakończy Eucharystia o godzinie 23.

W Bytomiu modlitewne czuwanie „Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi, tej ziemi” odbędzie się w kościele św. Anny. Rozpoczęcie o 20.00, zakończenie spotkania około północy.

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma