Nowy numer 48/2023 Archiwum

Wołanie o ogień

Wspólnoty modlitewne zapraszają 18 maja na czuwanie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

W Gliwicach spotkanie odbędzie się w kościele Chrystusa Króla. W ramach czuwania zaplanowano modlitwę uwielbienia, konferencje głoszone w trzech grupach tematycznych oraz modlitwę o dary Ducha Świętego zakończoną Eucharystią. Rozpoczęcie spotkania o godz. 20, przewidywane zakończenie – około pół godziny po północy.

Gościem spotkania będzie Andrzej Solecki, lekarz i przedsiębiorca, który od 10 lat kieruje prywatnym szpitalem chirurgicznym w Bielsku-Białej. Żonaty, ojciec dwójki dzieci. Od 20 lat aktywnie zaangażowany w życie Kościoła, jest jednym z założycieli wspólnoty „Miasto na Górze”. Odpowiedzialny za koordynację Wspólnot Przymierza w Polsce. 

Natomiast w Zabrzu wspólnoty modlitewne zapraszają na czuwanie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego do kościoła św. Franciszka. Początek o godzinie 20, spotkanie zakończy Eucharystia o godzinie 23.

W Bytomiu modlitewne czuwanie „Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi, tej ziemi” odbędzie się w kościele św. Anny. Rozpoczęcie o 20.00, zakończenie spotkania około północy.

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy