Nowy numer 25/2018 Archiwum

Łatwiej po paszport

W tarnogórskim starostwie działa punkt paszportowy Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego. Mieszkańcom miasta i powiatu łatwiej jest wyrobić dokument.

Kompleksową obsługą formalności związanych z paszportami od 7 maja zajmuje się punkt paszportowy, który znajdujący się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach. W biurze można zarówno złożyć wniosek o wydanie paszportu i paszportu tymczasowego, jak i odebrać gotowy dokument. Wcześniej po odbiór dokumentu mieszkańcy musieli jechać do Bytomia.

Punkt zlokalizowany jest w budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Karłuszowiec 5 w Tarnowskich Górach, w pokoju nr 12a (parter). Czynny jest w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach od 7.30 do 15.30, we wtorki w godzinach od 7.30 do 17.00, a w piątki od 7.30 do 14.00. Telefon do punktu paszportowego to (32) 381 37 92.

Odbiór paszportów, zrealizowanych na podstawie wniosków złożonych do 6 maja br. w dotychczas funkcjonującym Terenowym Punkcie Paszportowym w Tarnowskich Górach, będzie możliwy w Terenowej Delegaturze Paszportowej w Bytomiu przy ul. Wrocławskiej 122.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma