Nowy numer 25/2018 Archiwum

Burmistrz wyróżniony

Arkadiusz Czech, burmistrz Tarnowskich Gór, został "Samorządowym Menedżerem Roku 2012".

Arkadiusz Czech został wyróżniony tytułem „Samorządowy Menedżer Regionu 2012” w województwie śląskim. Tytuł przyznawany jest w ramach rankingu „Filary Polskiej Gospodarki”, przygotowanego przez redakcję dziennika „Puls Biznesu”. Wyróżnienie wręczono burmistrzowi podczas gali w Krakowie.

Celem rankingu było wyłonienie firm i samorządów, których działalność ma szczególnie pozytywny wpływ na rozwój regionu. Gminy ocenianie były na polach zarządzania edukacją, pozyskiwania funduszy unijnych, inwestowania w ochronę środowiska oraz efektywnego budowania aktywności społecznej.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma